Hikayemiz

Hikayemiz

Soylu Anaokulları  2007 yılında kurulmuş olup, 2013 yılından itibaren Bornova şubesi olarak çocukların mutluluğu için kaliteli ve nitelikli eğitim vermeye devam etmektedir.

Çocukların anne ve babalarından ilk defa ayrılıp farklı bir dünyaya açıldıkları bu küçük yaşlarında onları okulumuzda kendilerini rahat ve sıcak hissedecekleri ortamı sağlayıp, onları sevgimiz ile karşılıyoruz.

Okulumuzun en temel amacımı,  sevgi dolu ve güvenilir bir ortama duygu ve isteklerini özgürce ifade edebilen, sağlıklı sosyal ilişkiler kurabilen, iyi ve nitelikli bireyler yetiştirmektir. İnsan kişiliğinin şekillendiği bu en önemli yaş dönemlerinde çocuklarımızı hem akademik hem de psikolojik ve sosyal açıdan yetiştirerek onları okulumuzdan mezun ediyor, ilkokula ve gelecekteki hayatlarına hazırlıyoruz.

Okulumuz klasik ezberci eğitim anlayışından çıkmış yenilikçi, çocukların doğuştan gelen yeteneklerini uzman branş öğretmenlerimiz ile ortaya çıkartan ve bu doğrultuda çocukları geliştiren ve yönlendiren bir kurumdur.

Soylu Bornova Anaokulu olarak tüm çocuklarımızın farklı kişilik özelliklerine sahip, birbirinden bağımsız bireyler olduklarının bilincindeyiz. Kurum olarak öncelikle biz çocuklarımızın düşünce ve fikirlerine saygı gösteriyor, onlara güvendiğimizi çocuklarımıza hissettiriyor ve onlara tüm sevgimizi veriyoruz. Çünkü biliyoruz ki geleceğimiz onlara emanet.

İnsan hayatındaki en kıymetli dönem, yani çocukluk dönemlerini “MUTLU” yaşayan, mutlu bireyler yetiştiriyoruz.

 Tüm çocuklarımıza aydınlık bir gelecek diliyoruz…

Soylu Bornova Anaokulu Yöneticisi

Psikolog Elçin BOZ

 

 Resimler

 Resimler

 Resimler

 Resimler

 Resimler

 Resimler

 Resimler

 Resimler